2025 Canuck AutoBot 8.5′ x 18′
Unit details
🔥🔥 Up for grabs at Canuck Trailers is a 8.5W x 18’L x 7 HEIGHT Enclosed trailer,🔥🔥
Available TODAY! at our Lot at 1632 County Rd 12, Crysler, ON K0A 1R0.
✅️Extended Tongue 👅
✅️Electric Jack
✅️48″ Side Door
✅️Painted walls
✅️Corvette Fenders
✅️2 Marine Batteries
✅️BlackOUT Package
✅Spoiler With Flood lights
✅6 D-Rings on floor
👉Steel frame
🤙Call us today, or C’mon down to Canuck Trailers!
Located in ONTARIO we go above and beyond!!! 🍁
613 864-7102 Canucktrailersales@gmail.com
** Financing Also Available **
Crysler Ontario
Enclosed Cargo Trailer
$29,925Price
Quick Specs
| Location: | Crysler Ontario |
| Trailer Type: | Enclosed Cargo Trailer |
| Color: | Charcoal |
| Length x Width: | 18' 216" x 8.5' 102" |
| Axles: | 2 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| Length: | 18' 216" |
| Width: | 8.5' 102" |
| Total Height: | 7' 84" |
Options
| Hitch Type: | Bumper Pull |
Additional Information
| Make: | Canuck Trailers |
| Model: | The Auto Bot |
CART
LOG IN