2025 6′ x 12′ CITY SLICKER Enclosed Canuck trailer
Unit details
👌👌 COME Checkout THE CITY SLICKER 👌👌
🤩6′ x 12′ 😍
🛻Perfect Size For City Driving 🛻
👉👉Give us a call today, and we can RESERVE this Just for you!
CHECKOUT THE 🔥Smokee Show🔥
OPTIONS BELOW:
✅️ STRAIGHT 8 PACKAGE
✅ ️SPOILER 👌
✅️ Basic Interior
✅Chariot Package
🤙Call us today, or C’mon down to Canuck Trailers! We are located in Crysler, Ontario and we go above and beyond!!!
613 864-7102
Canucktrailersales@gmail.com
** Financing Available**
Crysler Ontario
Enclosed Cargo Trailer
$12,995
Quick Specs
| Location: | Crysler Ontario |
| Price: | $12,995 |
| Trailer Type: | Enclosed Cargo Trailer |
| Length x Width: | 12' 144" x 6' 72" |
| Axles: | 1 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 1 |
| Length: | 12' 144" |
| Width: | 6' 72" |
Options
| Hitch Type: | Bumper Pull |
Trailer Information
| Year: | 2025 |
| Make: | Canuck Trailers |
| Model: | City Slicker |
CART
LOG IN