2026 Canuck Black Panther 8.5 x 36
Unit details
THE Black Panther 8.5′ x 36’🐈⬛
✅️36′ of straight wall plus V-nose[2′]
✅Spread Axles
✅️Extended Ramp
✅️D-rings
✅️Triple Axles🛞
✅Corvette Fenders
✅️Step up
Give us a follow @Canuck_trailers 🐝Not what you’re looking for? 👉👉Checkout our Facebook page for more EYE Candy and maybe we can twist your arm to place a Custom order😉
Crysler Ontario
Enclosed Cargo Trailer
$35,995Price
Quick Specs
| Location: | Crysler Ontario |
| Trailer Type: | Enclosed Cargo Trailer |
| Color: | Black |
| Length x Width: | 36' 432" x 8.5' 102" |
| Axles: | 3 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 3 |
| Length: | 36' 432" |
| Width: | 8.5' 102" |
Options
| Hitch Type: | Bumper Pull |
Additional Information
| Year: | 2026 |
| Make: | Canuck Trailers |
| Model: | Black Panther |
CART
LOG IN